Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2023

V sobotu 16. prosince se od 19:00 hodin uskuteční v Domě kultury města Ústí nad Labem již 33. Vánoční koncert skupiny The Boom - Beatles Revival Band & Symphonic Orchestra. Letošním hostem bude ústecká skupina Bonifanti a mladý talentovaný hudebník Vojtěch A. Bergmann. Výtěžek koncertu po odečtení nákladů bude věnován na konto Komplexního onkologického centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.
10. listopadu vydává společnost Apple/UMR reedici dvou výběrových alb Beatles 1962-1966 a 1967-1970, známých jako Červené a Modré album. Nahrávky jsou nově remixované ve stereo a Dolby Atmos, včetně písně Love me do. Tituly se objeví v mnoha různých edicích, jako 2CD, 3LP, 6LP, 4CD. Největším tahákem je ovšem dosud nezveřejněná nahrávka Now and then, která bude součástí modrého alba, ale vyjde už 2. listopadu na singlu s novým mixem Love me do, a to i na barevných vinylech a kazetě. Alba budou kromě zmíněné Now and then oproti původnímu vydání z roku 1973 obsahovat navíc dalších 20 písní.

Zřejmě nejdražší kytarová struna se objeví na aukci v britském Newbury. Její cena se odhaduje na 5 tisíc dolarů a nese značku Epiphone. Používal ji totiž Paul McCartney při nahrávání alba Beatles Rubber soul. Konkrétně tato struna s největší pravděpodobností zní v písni Michelle.
Paul McCartney zveřejnil termíny svého letošního turné Got Back po Brazílii.

Paul McCartney zveřejnil termíny svého letošního turné Got Back po Austrálii. Začíná v druhé polovině října v Adelaide.

Paul McCartney vydává 13. června knihu vlastních fotografií nazvanou 1964: Eyes of the storm. Obsahovat bude 275 fotek převážně z prvního turné Beatles po Spojených státech, ale nebudou chybět ani snímky z Liverpoolu, Londýna a Paříže.
Skupina The Boom Beatles Revival Band and Orchestra zve na svoje vystoupení. Letní koncert se koná v sobotu 10. 6. 2023 od 19:00 v zahradě Palácové vily Carla Friedricha Wolfruma (budova Českého rozhlasu Sever Na schodech 10). Hostem koncertu bude mladý talentovaný hudebník a zpěvák Vojtěch A. Bergmann. Výtěžek koncertu bude věnován nevidomému plavci Miroslavu Smrčkovi (*1964), který se v roce 2016 kvalifikoval na olympiádu v Rio de Janeiru, kde skončil na 6. místě, v roce 2017 přivezl z Mistrovství světa v Mexiku stříbrnou a bronzovou medaili, v roce 2018 získal na Mistrovství světa v Dublinu 3 x 4. místo a splněný limit na Mistrovství světa v Londýně a také na olympiádu v Tokiu 2020. Olympiáda v Tokiu byla přesunuta na rok 2021, a ačkoliv Mirek uvažoval o ukončení vrcholového sportu, olympiádu si nenechal ujít. V letošním roce plánuje intenzivně trénovat a bude se snažit splnit limity pro Paralympiádu v Paříži v roce 2024.
Ringo Starr oznámil plán svého letošního jarního turné. Po Americe ho bude opět doprovázet jeho All Starr Band: Steve Lukather, Colin Hay, Edgar Winter, Warren Ham, Hamish Stuart a Gregg Bissonette. Turné začíná 19. května v Kalifornii.

V sobotu 17.12.2022 se v Domu kultury města Ústí nad Labem uskuteční benefiční 32. Vánoční koncert The Boom Beatles Revival Band and Orchestra. Hostem 32. Vánočního koncertu je Ivan Hlas v triu s Olinem Nejezchlebou a Norbi Kovácsem. 32. Vánoční koncert je tradičně nezisková benefiční akce Spolku The Boom a jeho výtěžek bude po odečtení nákladů tradičně věnován Komplexnímu onkologickému centru Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem.
Ringo Starr zrušil několik svých koncertů kvůli pozitivnímu testu na COVID. Na pódium se plánuje vrátit 11. října.