Kontakt

Copyright Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
1996-2022

Skupina The Boom Beatles Revival Band and Orchestra zve na svoje vystoupení. Letní koncert se koná v sobotu 10. 6. 2023 od 19:00 v zahradě Palácové vily Carla Friedricha Wolfruma (budova Českého rozhlasu Sever Na schodech 10). Hostem koncertu bude mladý talentovaný hudebník a zpěvák Vojtěch A. Bergmann. Výtěžek koncertu bude věnován nevidomému plavci Miroslavu Smrčkovi (*1964), který se v roce 2016 kvalifikoval na olympiádu v Rio de Janeiru, kde skončil na 6. místě, v roce 2017 přivezl z Mistrovství světa v Mexiku stříbrnou a bronzovou medaili, v roce 2018 získal na Mistrovství světa v Dublinu 3 x 4. místo a splněný limit na Mistrovství světa v Londýně a také na olympiádu v Tokiu 2020. Olympiáda v Tokiu byla přesunuta na rok 2021, a ačkoliv Mirek uvažoval o ukončení vrcholového sportu, olympiádu si nenechal ujít. V letošním roce plánuje intenzivně trénovat a bude se snažit splnit limity pro Paralympiádu v Paříži v roce 2024.
Ringo Starr oznámil plán svého letošního jarního turné. Po Americe ho bude opět doprovázet jeho All Starr Band: Steve Lukather, Colin Hay, Edgar Winter, Warren Ham, Hamish Stuart a Gregg Bissonette. Turné začíná 19. května v Kalifornii.

V sobotu 17.12.2022 se v Domu kultury města Ústí nad Labem uskuteční benefiční 32. Vánoční koncert The Boom Beatles Revival Band and Orchestra. Hostem 32. Vánočního koncertu je Ivan Hlas v triu s Olinem Nejezchlebou a Norbi Kovácsem. 32. Vánoční koncert je tradičně nezisková benefiční akce Spolku The Boom a jeho výtěžek bude po odečtení nákladů tradičně věnován Komplexnímu onkologickému centru Masarykovy nemocnice Ústí nad Labem.
Ringo Starr zrušil několik svých koncertů kvůli pozitivnímu testu na COVID. Na pódium se plánuje vrátit 11. října.
Čas letí a vrah Johna Lennona letos opět požádal o podmínečné propuštění. To bylo už podvanácté zamítnuto.
28. října vyjde již dříve avizované nové vydání alba Beatles Revolver. Nejzajímavější bude pro fanoušky jistě nový stereo mix celého alba z originálního čtyřstopého pásku. Dále bude k dispozici původní mono mix, 28 různých verzí nahrávek a tři domácí demoverze. Remix měl pod palcem Giles Martin, který pracoval i na předchozích vydaných remixech, vydatně mu pomáhal Sam Okell. Nejkomplexnějším vydáním bude Super Deluxe edice, která bude obsahovat 5 CD nebo 4 LP desky a jedno EP, přiložena bude stostránková publikace s úvodním slovem Paula McCartneyho. O něco chudší bude vydání na 2 CD a samozřejmě půjde koupit i samostatné CD nebo LP. Ke stažení bude i nový remix v Dolby Atmos.

K 55. výročí úmrtí manažera Beatles Briana Epsteina byla v Liverpoolu odhalena jeho socha. Umístěna je na rohu ulic Button Street a Whitechapel. Autorem sochy je Andy Edwards, který v minulosti vytvořil také sochy všech členů Beatles, dnes umístěných na liverpoolském Pier Head, Boba Marleyho na Jamaica Street a Cilly Black na Mathew Street. Epsteinova socha je vysoká 1,94 metru a byla odlita z bronzu přímo v Liverpoolu.
Ringo Starr vydá 16. září desku s názvem EP3. Jak lze z názvu tušit, půjde pouze o čtyři písničky. Jednu z nich zveřejnil už nyní, a to World go round. Deska bude obsahovat ještě skladby Everyone and everything, Let's be friends, Free your soul.
Dokument The Beatles: Get back získal pět nominací na cenu Emmy, a to za režii, dokumentární sérii, střih, zvuk a střih zvuku.
Ringo Starr zveřejnil přepracovaný program svého podzimního turné. Objevilo se v něm 12 koncertů, které musely být zrušeny v posledních dnech kvůli onemocnění Covidem u Edgara Wintera a Steva Lukathera.